Výrobcovia

Giro Chapter

Giro Chapter

Giro Chapter je vynikajúci prilba, ktorá kraľuje backcountry a all-mountain jazdeniu. Disponuje prepracovaným systémom odvetrávania, ktoré priamo pumpuje čerstvý vzduch okolo vašej hlavy a udržuje vás tak v pohodlí aj v náročných podmienkach.

Viac detailov

Vyberte farbu:


92,00 € vrátane dane

  • In-Mold - konštrukcia spája vonkajšiu škrupinu z tvrdeného polykarbonátu s vnútornou penovou výplňou určenou na absorpciu nárazov. Toto spojenie priamym vstrekovaním peny do škrupiny ponúka bezkonkurenčný pomer váhy a pevnosti. Umožňuje tiež lepšie varianty odvetranie prilieb.
  • Interior Subliner - sada výsteliek, ktoré môžete upraviť alebo úplne odstrániť a doladiť tak vnútro prilby. Nebudete mať problém voziť pod prilbou čiapku alebo okuliare.
  • In Form Fit System - umožňuje jemne doladiť veľkosť prilby behom sekundy bez nutnosti zložiť rukavice. Ergonomické koliesko na spodu prilby ponúka úpravu veľkosti v rozsahu až 6 cm. Nastavenie vo vertikálnom smere zabezpečuje posuvný mechanizmus. Prilbu je teda možné prispôsobiť konkrétnemu tvaru hlavy, a tiež doladiť súhru prilby s okuliarmi.
  • 8 Super Cool otvorov - ventilačné otvory vťahujú čerstvý vzduch do prilby a vytláčajú teplý vlhký vzduch smerom von. Vďaka dôkladnému tvarovanie otvorov nebudete mať problémy s prehrievaním hlavy počas horúcich slnečných dní.
  • Stack Vent - vetrací otvor, ktorý odvádza teplý vzduch z okuliarov, a zamedzuje tak ich potenie.
  • Thermostat - trojstupňová regulácia odvetranie vám umožní nastaviť si prísun čerstvého vzduchu podľa aktuálnych podmienok v teréne a vašich potrieb. Ovládací prvok umiestnený na vrchu helmy je ľahko prístupný, a to aj v rukaviciach.
  • Intake Port - dva ventilačné otvory nad obočím smerujú čerstvý vzduch do kanálov vo vnútri ochrannej penovej vrstvy prilby. Tieto kanály ústia do otvorov na vrchu a taktiež v zadnej časti prilby.

Prilba Chapter spĺňa normu ASTM 2040/CE EN1077.

 

Veľkosť - S 52 - 55,5 cm

M 55,5 - 59 cm

L 59 - 62,5 cm