Výrobcovia

ORTOVOX ZOOM+

ORTOVOX ZOOM+

ABSOLUTNÁ NOVINKA!!!Ľahko a rýchlo ZOOM + kombinuje najjednoduchšiu manipuláciu z najnovšími technológiami a super modernýnm dizajnom.

Viac detailov


185,00 € vrátane dane

Má dve funkčné tlačidlá, ZOOM + sa zameriava na intuituitývne ovládanie. Zameranie na jasnom určení LED-displeja na ON / OFF prepínače a prepínač medzi vysielacej a vyhľadávacím modom. Smerová šípka na led display vám uľahčí hľadanie zasipaných. Vybavené patentovaným SMART-ANTÉNA-TECHNOLOGY,  obete lavíny nájdu oveľa rýchlejšie . Prístroj analyzuje svoju pozíciu v lavíne, a automaticky prepne na najlepšie transimission antény. Najnovšie digitálny 3-anténa technológia je považovaná za samozrejmosť v Ortovox rovnako ako automatickým prepínačom v prípade follow-up.


Smart-Antenna Technology
Integrovaný smart-anténa-technológia analyzuje postavenie antén v lavíne, a automaticky prepne na najlepšie pripravenú anténu. Výsledok: takmer zdvojnásobiť rozsah, v najhoršej pozícií prístroja. Patentovaná technológia Smart Antenna je kompatibilný so všetkými lavínové prístrojmi, inými slovami bez ohľadu na to, aké zariadenie osoba na vyhľadávaniepoužíva je pomocou.

FUNKCIA:digitál-ano

Anténa-3/ Smart anténa

Display-jasná a presná vzdialenosť,smer zobrazeni.Podsvietenie aj v noci

Maximálny dosah-40m

Indikátor-2osoby

Automatické prepnutie na vyhľadávanie-120s

Vysielací čas-250h

Batéria:
1 AA Alkaline battery 1,5 V LR06

Váha-200g

Rozmer-116 x 79 x 23 mm