Výrobcovia

McNett MIRAZYME 250 ml

McNett MIRAZYME 250 ml

MIRAZYME je koncentrovaný prípravok na odstránenie pachov a organického znečistenia, najmä neoprénových oblekov, ale aj iných súčastí športovej výstroje a výzbroje.

Viac detailov


9,90 € vrátane dane

Jedná sa o enzymatický prípravok obsahujúci 10 vybraných mikrobiálnych kultúr, ktoré sa vo vodnom prostredí živia organickými nečistotami. Po vyschnutí vody zahynú a sú jednoducho vymáchatelné. Prípravok neobsahuje detergenty ani parfumy. Je nealergický.
Balenie: Plastová fľaša obsahujúca 250 ml koncentrovaného vodného roztoku, z ktorého sa dá pripraviť 1.200 l pracovného roztoku (riedenie 1:5000).
Pracovný postup: Ošetrovaný výrobok sa ponorí do pracovného vodného roztoku Mirazymu na 5 minút a potom sa nechá voľne na vzduchu časti odkvapkať a vyschnúť. Ak výrobok nie je po 24 hodinách suchý, je možné ho aktívne dosušit.
Príklady použitia: neoprénové obleky, ortézy, športové chrániče, pracovné odevy, športové výstroj, obuv všetkých druhov,pre oblečenie, mokré a suché obleky,záchranné vesty, stany, batohy, topánky, neoprénové rukavice, vnútorné  lyžiarske papuče a horolezecké skeletové topánky, vložky do obuvi, a mnoho ďalších
.
MiraZyme
je unikátny, biologicky rozložiteľný dezodorant, založený
na prírodných enzýmoch.
Preniká do pórov tkaniny, gumy aj tvrdých povrchov a odstráňuje pachy a mikroorganizmy prirodzenou cestou.


oblečenie na 15 ml na 75 litrov vody Mirazyme
Stany na 60 ml do 75 litrov vody Mirazyme