Výrobcovia

Enervit - G Sport 300 g

Enervit - G Sport 300 g

ENERVIT G je iontový izotonický nápoj v prášku obsahujúci komplex sacharidov, minerálnych látok a vitamínov, vhodný počas akejkoľvek zvýšenej fyzickej záťaže.

Viac detailov


7,30 € vrátane dane

Vďaka dostatočnému množstvu sacharidov pomáha počas dlhej doby udržovať výkon na vysokej úrovni. Nápoj je nutné miešať hypotonický (dózu 450g je vhodné miešať na cca 15 litrov i viac), aby ste zamedzili dehydratácii. Vyznačuje sa práve vynikajúcim pomerom medzi látkami energetickými (sacharidy), minerálovými a vitamínovými. Jeho neoceniteľná vlastnosť je rýchla vstrebateľnosť z tráviaceho traktu do buniek. Rozpustením výrobku vo vode pripravíme izotonický nápoj, ktorý vyvážene dodáva ľudskému organizmu potrebné minerály. Odporúča sa hlavne po intenzívnej námahe a je vhodný ako pre amatérskych, tak aj aktívnych športovcov.

Použitie:

Nápoj pripravíme rozmiešaním 1 odmerky ENERVITU G (15g) v 250 ml vody. Uvedený pomer dodržiavajte aj pri príprave väčšieho objemu nápoja, napr. 2 odmerky na 500 ml.
Po použití obal starostlivo uzatvorte.

Sáčok 300g je možné použiť ako náplň do vyprázdnenej dózy alebo pri rozmiešavaní väčšieho počtu litrov. Pri rozmiešavaní na akcie alebo pre kolektívne športy (futbal, hokej, basket, volejbal či akcie bežecké, cyklistické, spinningové, maratóny a pod.). V tomto prípade je nutné prihliadať na teplotu vonkajšieho prostredia (alebo zvýšené potenie) a sáčok 300g rozmiešať v 10 – 15 litrov vody (pri nižšej teplote v 10-tich litroch a pri vyššej teplote alebo zvýšenom potení v 15-tich litroch).
Po otvorení presypte do dózy, rozmiešajte alebo obal starostlivo uzatvorte.

Zloženie:

Fruktóza, maltodextrín, sacharóza, glukóza, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, zahusťovadlo: arabská guma, dihydrogénfosforečnan sodný (E339), vitamíny (B1, B2, niacín, C, kys. pantoténová), ryžový škrob, draselná a horečnatá soľ kyseliny aspartámovej, jedlá soľ, citran sodný (E331), protihrudkujúca látka: oxid kremičitý, farbivo: E104.

Príchuť: pomaranč

Balenie: sáčok 300g