Výrobcovia

Enervit - G Sport

Enervit - G Sport

ENERVIT G je iontový izotonický nápoj v prášku obsahujúci komplex sacharidov, minerálnych látok a vitamínov, vhodný počas akejkoľvek zvýšenej fyzickej záťaže. Vďaka dostatočnému množstvu sacharidov pomáha počas dlhej doby udržovať výkon navysokej úrovni.

Viac detailov


7,90 € vrátane dane

Nápoj je nutné miešať hypotonický (jeden sáčok 15g je vhodné miešať do 500 ml vody a v prípade vysokej teploty ovzdušia i na viac ml), aby ste zamedzili dehydratácii. Vyznačuje sa práve vynikajúcim pomerom medzi látkami energetickými (sacharidy), minerálovými a vitamínovými. Jeho neoceniteľná vlastnosť je rýchla vstrebateľnosť z tráviaceho traktu do buniek. Rozpustením výrobku vo vode pripravíme izotonický nápoj, ktorý vyvážene dodáva ľudskému organizmu potrebné minerály. Odporúča sa hlavne po intenzívnej námahe a je vhodný ako pre amatérskych, tak aj aktívnych športovcov.

Použitie:

Nápoj pripravíme rozmiešaním 1 sáčku ENERVITU G (15 g) v 250 ml vody. Uvedený pomer dodržiavajte aj pri príprave väčšieho objemu nápoja, napr. 2 odmerky na 500 ml.

Zloženie:

Fruktóza, maltodextrín, sacharóza, glukóza, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, zahusťovadlo: arabská guma, dihydrogénfosforečnan sodný (E339), vitamíny (B1, B2, niacín, C, kys. pantoténová), ryžový škrob, draselná a horečnatá soľ kyseliny aspartámovej, jedlá soľ, citran sodný (E331), protihrudkujúca látka: oxid kremičitý, farbivo: E104.

Príchuť:
pomaranč

Balenie: 10 x 15 g sáčok