Energia-Športová výživa

Novinka CHIMPANZEE Hdratation Drink Lemon 450g Zväčšiť

CHIMPANZEE Hdratation Drink Lemon 450g

Nový produkt

Rýchlo rozpustný a vysoko účinný rehydratačný iontový nápoj pre všetky športy. Obsahuje 5x menej cukru a kalórií.

Viac detailov

19,90 € s DPH

Pridať do obľúbených

Detaily

Obsahuje viac minerálov a vitamínov oproti bežným iónovým nápojom. Je určený na rýchle zavodnenie a je tak vhodný na športové aktivity do 1hodiny trvania, alebo na doplnenie tekutín a minerálov počas náročných dní v práci.

NATURAL POWDER MIX FOR FAST REHYDRÁCIA WITH VITAMINS AND MINERALS. 40 CALORIES PER SERVING.

Prečo používať Chimpanzee Hydration Drink?

Rehydratačný iónový a vitamínový nápoj priebežne vyrovnáva straty vody a kryje zvýšenú potrebu vitamínov a minerálnych látok, predovšetkým Na, K, Mg, Ca, Cl a P, ale aj Mn, Zn, Fe, Cu, ai.

Ako pohotový zdroj energie dodáva zaťažovanému organizmu jednoduché sacharidy a polyméry glukózy. Odporúčame pripravovať v mierne hypotonickej koncentrácii, s jeho pitím začať už pred výkonom a počas výkonu piť každých 10-15 minút malé dávky, asi 100-150 ml.

Tento nápoj obnovuje vyplienené energetické zásoby, nahrádza deficity vody a elektrolytov, a tak zlepšuje termoreguláciu organizmu a znižuje riziko kŕčov. Pre koho je Hydration Drink vhodný? Je vhodný na zavodnenie počas náročných dní v práci a zabraňuje poklesu výkonnosti, najmä pri výkonoch do 1hod trvania. Vhodný je pre všetky športové aktivity, kde aktívna fáza nepresiahne túto dobu.

Ide najmä o kolektívne športy, plávanie, kratšie tréningy alebo preteky na bicykli alebo v behu. Pri bežeckých tréningoch, závodoch alebo iných vytrvalostných aktivitách odporúčame Chimpanzee Isotonic Drink, ktorý obsahuje kompletné sacharidy na postupné uvoľňovanie energie a vďaka obsahu minerálnych látok taktiež vyrovnáva straty vody a elektrolytov.

Informácie o výrobku: Práškový koncentrát na prípravu nealkoholického iontového nápoja s vitamínom C a príchuťou vodný melón a citrón. Zloženie: Glukosa, kyselina – kyselina citrónová, citrát sodný, chlorid sodný, mliečnan vápenatý, citrát draselný, draselné soli kyseliny trihydrogénfosforečnej, horečnaté soli kyseliny citrónovej, aróma, vitamín C (L-askorbová kyselina), slad -pantothenát vápenatý).

Príprava a dávkovanie: 15g prášku (1 lopatka) sa rozmieša v 500ml vody. Hypotonický nápoj je vhodný pred výkonom a počas športového výkonu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie, tj. 4 dávky (60g). Pre dosiahnutie požadovaných účinkov dodržujte uvedený postup prípravy.