Katalóg

Výrobca

Buff pre dospelých

Buff pre dospelých 230 produkty

Podkategórie

 • Headband Knitted Polar...
  Nákrčník vyrobený z vlne podobnému materiálu. Pre zvýšenie tepelno-izolačných vlastností je vnútorná strana zateplená Polar flísom. Možno používať obojstranne na krk, prípadne ako teplú čelenku. Vhodné do chladného počasia.
 • Headband Knitted...
  Nákrčník vyrobený z vlne podobnému materiálu. Možno používať obojstranne na krk, prípadne ako teplú čelenku. Vhodné do chladného počasia.
 • Pack Run Cap Buff®

  Ultra ľahká štýlová čiapka predurčená na outdoorové aktivity ako sú beh, turistika, lezenie. Poskytuje ochranu pred slnkom a výborne odvádza pot. Jedinečné na nej je to, že ju môžete zrolovať do malého balíčka, a ona sa potom vráti spať do svojho pôvodného tvaru. Váži len 30g.

 • Anton Krupicka Buff
  Limitovaná kolekcia produktov pod meno svetového bežca Anotna Krupicku. Ambasádor značky Buff a žijúca legenda ultra-trail behov a priekopník behu na boso.
 • Balaclava Micro Buff
  Nová kukla od firmy Buff.
 • Balaclava Wool Buff
  Kukla z merino vlny od firmy Buff
 • Buff Balaclava cross Tech
  Multifunkčná kukla Buff® windstopper určená pre dospelých.
 • Buff Gift Pack
 • Buff Tour De France
  High UV Protection Buff® je letná verzia šatky Original BUff® určená do najhorúcejších dní, a to vďaka materiálu Coolmax® Extreme, z ktorej je zhotovená. Coolmax® Extreme výborne odvádza pot, takže máte pocit, že ochladzuje. Špeciálnym procesom farbenia je ochrana pred škodlivým UV žiarením zvýšená na 95% a viac. High UV Buff® šatka je vysoko priedušná a elastická, materiál šatky príjemne ochladzuje a chráni pred slnečným UV žiarením, čím ju predurčuje na nosenie počas horúcich letných dní a na hory, kde je znížený UV ochranný účinok tenšej ozónovej vrsty.
 • COMBI BUFF®
 • CYCLONE BUFF®
 • Headband BUFF
  Elastická čelenka Headband BUFF, vyrobená z materiálu Coolmax Extreme, zamedzuje stekanie potu z čela do tváre a dovolí Vám naplno sa sústrediť na Vaše obľúbené letné športy, ako aj na jogu, spinning, express fit a všetky ostatné aktivity, ktorými sa udržujete vo forme cez zimu. Vďaka úprave Polygyene, zamedzujúce množenie baktérií, môžete čelenku používať oveľa dlhšie, bez toho, aby začala nepríjemne zapáchať.
 • National Geographic Buff®
  Šatka National Geographic Buff® je vyrobená z bezošvovej mikrovláknovej tkaniny s motívom života v divočine, rôznych máp a jedinečných vzorov vybraných kultúr. Je priedušná, dokáže absorbovať pot, rýchlo schne a udržuje telesnú teplotu. Vďaka vysokej kvalite 100% polyesterových mikrovlákien a komplexného úpletového systému chráni pred vetrom, chladom, slnkom aj pieskom. Šatka je bez švíkov a obrúb (tkaná vcelku), čím je elastickejšia. Materiál ju predurčuje na využívanie pri rôznych športových aktivitách, aj na bežné nosenie. MATERIÁL: 100 % polyesterové mikrovlákno, ktoré robí tkaninu vysoko priedušnou s extrémne mäkkým pocitom. ANTIBAKTERIÁLNA ÚPRAVA Polygiene®: šatky sú čistejšie a nesmrdia. VLASTNOSTI: · Multifunkčnosť – ideálna pre širokú škálu športov, aj na bežné nosenie. · Bezzošvovosť - žiadne dráždivé švy a lemy. · Elastickosť – elastická, zachováva si svoj tvar. · Veľkosť – jedna veľkosť padne väčšine dospelých. · Ľahká starostlivosť- možnosť prať v práčke. · Unisex – pre obe pohlavia.
 • Neckwarmer Buff
  Jedna strana polar flece druhá pletená.Novinka od Buffu na krk veľmi estetické a teplé.
 • NEW HOOD BUFF®
 • NEW HOODIE BUFF®
 • Originál Buff
  Multifunkčná šatka Original Buff® je vyrobená z bezšvovej mikrovláknovej tkaniny zo 100 % mikrovlákien s extrémne mäkkým pocitom. Je priedušná, dokáže absorbovať pot, rýchlo schne a udržuje telesnú teplotu. Vďaka vysokej kvalite 100% polyesterových mikrovlákien a komplexného úpletového systému chráni pred vetrom, chladom, slnkom aj pieskom. Šatka je bez švov a obrúb (tkaná vcelku), čím je elastickejšia a nemá žiadne dráždivé švy a lemy. Šatka má vysokú elastickosť, čím si zachováva svoj tvar. Materiál ju predurčuje na využívanie pri rôznych športových aktivitách, aj na bežné nosenie (multifunkčnosť šatky). ANTIBAKTERIÁLNA ÚPRAVA Polygiene® zabezpečí, že šatky sú čistejšie a nesmrdia.
 • Original Buff® Women...

  Multifunkčná šatka Original Buff® Women Slim Fit je vyrobená z bezošvovej mikrovláknovej tkaniny, ktorá je priedušná, dokáže absorbovať pot, rýchlo schne a udržuje telesnú teplotu. Vďaka vysokej kvalite 100% polyesterových mikrovlákien a komplexného úpletového systému chráni pred vetrom, chladom, slnkom aj pieskom. Šatka je bez švíkov a obrúb (tkaná vcelku), čím je elastickejšia. Materiál ju predurčuje na využívanie pri rôznych športových aktivitách, aj na bežné nosenie. MATERIÁL: 100 % polyesterové mikrovlákno, ktoré robí tkaninu vysoko priedušnou s extrémne mäkkým pocitom. ANTIBAKTERIÁLNA ÚPRAVA Polygiene®: šatky sú čistejšie a nesmrdia. VLASTNOSTI: · Multifunkčnosť – ideálna pre širokú škálu športov, aj na bežné nosenie. · Bezzošvovosť - žiadne dráždivé švy a lemy. · Elastickosť – zachováva si svoj tvar. · Veľkosť – jedna veľkosť padne väčšine žien. · Ľahká starostlivosť- možnosť prať v práčke. · Pre ženy - užšie vyhotovenie šatky.

 • PACK RUN VISOR BUFF
  Ľahko a jednoducho zbaliteľný polyuretánový šilt. Poskytuje 98% UV ochranu. Flexibilný šilt s tvarovou pamäťou a väčším rozmerom chráni pred slnkom; šilt je vyrobená zo strečovej Coolmax® Extreme tkaniny.
 • POLAR BUFF®
  Polar Buff je multifunkčný doplnok pre každé oblečenie a ktorý je dobrý v akýchkoľvek poveternostných podmienkach.Je vyrobený z mikrovlákna stitchless ,ktoré pomáhajú udržať telesnú teplotu bez ohľadu na to či svieti slnko ,fúka vietor alebo mrzne.
 • POLAR NATIONAL...
 • Reflective Buff®

  Reflective Buff® sú pôvodné šatky Buff® vyrobené z high-tech mikrovlákna s dvoma vertikálnymi reflexnými pruhmi zvyšujúcimi viditeľnosť pri nosení v slabých svetelných podmienkach. Pomáhajú znížiť riziko nehôd pri tréningu outdoorových aktivít ako je beh, chôdza alebo jazda na bicykli. MATERIÁL: 100 % polyesterové mikrovlákno, 3MTM ScotchliteTM ANTIBAKTERIÁLNA ÚPRAVA Polygiene®: šatky sú čistejšie a nesmrdia. VLASTNOSTI: · Multifunkčnosť – ideálna pre širokú škálu športov, aj na bežné nosenie. · Bezzošvovosť - žiadne dráždivé švy a lemy. · Elastickosť – elastická, zachováva si svoj tvar. · Viditeľnosť – zvyšuje viditeľnosť v slabých svetelných podmienkach. · Veľkosť – jedna veľkosť padne väčšine dospelých. · Ľahká starostlivosť- možnosť prať v práčke. · Unisex – pre obe pohlavia.

 • Wool Buff®
  Multifunkčná šatka Wool Buff® je 100% prírodná, nakoľko je vyrobená z vlny oviec Merino, ktorá je známa svojou vysokou kvalitou a tenkým vláknom. Na tele je veľmi pohodlná a nespôsobuje svrbenie. Šatka odvádza vlhkosť aj zápach. Zároveň poskytuje účinnú UV ochranu pred slnkom. Dá sa využiť pri rôznych športových aktivitách, aj na bežné nosenie. MATERIÁL: 100 % vlna oviec Merino, ktorá odvádza vlhosť a poskytuje UV ochranu. VLASTNOSTI: · Multifunkčnosť – ideálna pre širokú škálu športov, aj na bežné nosenie. · Bezzošvovosť - žiadne dráždivé švy a lemy. · Elastickosť – elastická, zachováva si svoj tvar. · 100 % prírodný materiál - pri výrobe sa používa vlna oviec Merino. · Veľkosť – jedna veľkosť padne väčšine dospelých. · Ľahká starostlivosť- možnosť prať v práčke. · Unisex – pre obe pohlavia.
na stranu
Zobraziť 1 - 12 z 230 položiek
Zobraziť 1 - 12 z 230 položiek